+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Trampolína s ochrannou sítí

Uvažujete o koupi dětské trampolíny, ale nevíte si rady? Základní rada zní, pokud pořizujete trampolínu pro děti, musí být hlavně bezpečná a bezpečná je pouze trampolína s ochrannou sítí, vždy a za každých okolnosti se vyvarujte nákupu nejlevnější trampolíny bez ochranné sítě. Cenově sice trampolína bez sítě vypadá lákavě, ale ve skutečnosti nesplňuje ani ty nejmenší nároky na bezpečnost. Naproti tomu ochranná síť u trampolíny velmi účinně brání vypadnutí skákajícího z trampolíny na zem a skákání na trampolíně je pak díky síti bezpečné i pro malé děti.

Trampolína se sítí, zdroj pohybu a zdraví pro děti i dospělé

O tom, že je pohyb velmi důležitý pro zdraví a pro správný vývin organizmu není ani sebemenších pochyb a zvláště pak pohyb u dětí, protože dětský organizmus se rychle vyvíjí, dítě roste a pohyb je, proto pro zdraví na prvním místě. Ale jak takový pohyb dětem zajistit, když na děti dnes čekají různé civilizační vymožensti v podobě televize, mobilních telefonů a počítačů, děti u těchto spotřebičů tráví hodiny a hodiny času, ale přitom zapomínají na to nejzákladnější a to je pohyb. Je velmi těžké takové dítko přesvědčit, aby opustilo počítač a šlo si třeba zaběhat, ale co takhle pořídit zahradní trampolínu. Dětská trampolína je tak atraktivní pro všechny děti, že není rozhodně nutné dítě přesvědčovat, aby si šlo na trampolínu zaskákat. Skákací trampolína je atraktivní nářadí pro každého a i když se trampolínám často říká “dětské trampolíny” ve skutečnosti tomu tak vůbec není nebo být nemusí, například trampolína 305 cm s ochrannou sítí, žebříkem a krycí plachtou má nosnost 180 kg a dostatečný průměr, aby si na ní mohli zaskákat i dospělí. Trampolína 305 cm je svým rozměrem velmi vhodná pro každou zahradu či volný pozemek, nezabíra zbytečně moc prostoru, je ekonomicky přístupná a velmi příjemná pro skákající.

Výhody trampolíny s ochrannou sítí

Výhody trampolíny s ochrannou sítí oproti trampolínám bez sítě jsou na první pohled zjevné i laikovi, ale je jasné, že lákadlo pořídit nejlevnější trampolínu, mnohdy vede k tomu, že lidé zakoupí trampolínu bez sítě, jenže po velmi krátké době každý zjistí, že koupit trampolínu bez sítě nebyl ten pravý nápad a nakonec to dopadá tak, že ochrannou síť k trampolíně dokoupí. Jenže kupovat síť samostatně vyjde obvykle mnohem dráž, než když se zákazník rozhodně zakoupit trampolínový set jehož součástí je u námi prodávané značky 4jumping, trampolína s ochrannou sítí, žebřík a krycí plachta na skákací plochu. Tento trampolínový set nabízí naše firma za zvýhodněnou cenu, abychom podpořili zákazníky, kterým se jedná o to zakoupit kvalitní a bezpečnou trampolínu.